Fotorelacja ze spotkania nt. wykorzystania sztucznej inteligencji w pracach dyplomowych z Iwoną Bortniczuk - Content Marketing Team Leaderka w Sempai

"Zawód z pasją" - Wydział Stosunków Międzynarodowych UwB

4 kwietnia 2024 r. Wydział Stosunków Międzynarodowych UwB odwiedziła Iwona Bortniczuk - Content Marketing Team Leaderka w Sempai. Podczas spotkania w ramach cyklu "Zawód z pasją" współorganizowanego przez Wydział SM i Koło Naukowe Stosunków Międzynarodowych UwB studenci odkrywali tajniki sztucznej inteligencji, poznając możliwości ChatGPT, szukając odpowiedzi m.in. na pytania: jak wykorzystać tę nowoczesną technologię w sposób odpowiedzialny i kreatywny? Czy ChatGPT jest w stanie napisać pracę dyplomową? jak mądrze można pracować z ChatGPT?

Dodatkowo podczas spotkania studenci mogli zapoznać się z ofertą płatnych staży w Agencji Digital Marketingowej Sempai, szczegóły dostępne na stronie: https://sempai.pl/

Dziękujemy za bardzo ciekawe spotkanie i zapraszamy na fotorelację.